HAKKIMIZDA

DİNÇLER ENERJİ

Ali Dinçler Enerji, 2009 yılında toptan elektrik malzemeleri satış ve Türkiye genelinde pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere ticaret hayatına başlamıştır.

Kurulduğu ilk günden bu güne , sektöründeki öncü firmaların bayiliğini ve tedarikçiliğini yaparak müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için “güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı” ile ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hitap ettiği sektörün beklentilerini iyi analiz ederek satışını yaptığı ürünlerin gamını daha da geliştirmek ve üstlenmiş olduğu misyonun gereklerini yerine getirmek adına yatırım ve yenilik çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Kaliteli hizmetin yetişmiş ve eğitimli personel ile yapılabileceğinin bilinciyle “Personel Eğitimi ve Yetiştirilmesi” konusunda da yatırımları devam etmektedir.

Müşteri kitlesine “Kaliteli Ürünler” ve “Güvenilir Hizmet” verme yarışı içinde olan Ali Dinçler Enerji, yönetimden başlayarak tüm aşamalarda görev yapan çalışanlarıyla bayrağı daima daha yukarı taşımayı kendine amaç edinmiştir.

Her gün artan tecrübemizle siz değerli müşterilerimizle en iyi ürün ve hizmeti verebilmek için dürüstlükten ödün vermeksizin çalışmaya, ticaret hayatına ve ekonomiye artı değer katmaya devam etmekteyiz.

Hes
Guctay
Ören Kablo
Günsan